Uniwersalny malec

Mobilne kominki są niezastąpione w każdym domu i mieszkaniu – nie produkują dymu, sadzy i popiołu, nie potrzebują drewna ani komina. Ekokominki są tak praktyczne i wydajne cieplnie  (wspierają tradycyjne formy ogrzewania), że sprawdzą się u każdego, kto ceni piękne oraz przydatne rozwiązania dla domu. Piękny, elegancki kominek, który nadaje się do postawienia na stole w jadalni lub stoliku kawiarnianym albo restauracyjnym, wspaniale prezentuje się na tarasie i na biurku.  Kominek zachwyca dwugodzinnym paleniem ognia przy pojemności pojemnika na paliwo rzędu 25 mililitrów. Pojemnik na paliwo wyłożony jest włóknem ceramicznym, które absorbuje paliwo – gdy kominek przewraca się, paliwo nie wycieka a ogień ulega samoistnemu ugaszeniu.

Mały, praktyczny kominek jest uniwersalny i w pełni bezpieczny, oparty na tej samej, sprawdzonej technologii co pełnowymiarowe kominki. Kominek Mini jest atrakcyjny wizualnie, udostępniany w niskiej, przystępnej cenie, dzięki której każdy może cieszyć się ciepłem oraz pięknem ognia.

Jeśli marzysz o bezpiecznym, niedrogim ekokominku lub pragniesz praktycznie udekorować swój pub lub restaurację, wybierz – potężną technologię zamkniętą w niedużej, atrakcyjnej formie.

Podobne wpisy:
  1. Łatwa modernizacja kominka
  2. Ekologiczne ciepło w każdym domu
  3. Kominek z atestem
  4. Kreatorzy kominkowej mody
  5. Fanola – ekologiczne paliwo do kominków
You can leave a response, or trackback from your own site.

Komentuj temat