Łatwa modernizacja kominka

Jesienią zadajemy sobie pytania o sprawność, praktyczność i estetykę naszych kominków – my wiemy, jak rozwiązać Twoje dylematy ze sprzątaniem czy kosztami: proponujemy zapoznanie się z nowoczesnymi wkładami do kominków.

Wkłady do kominków pozwalają w praktyczny i funkcjonalny sposób odświeżyć tradycyjny kominek i nadać mu nowy wizerunek. Wkłady mają uniwersalne rozmiary i pasują do większości kominków – umieszcza się je w miejscu paleniska. Przewód kominowy może być drożny lub zamknięty – nie stanowi to różnicy podczas użytkowania produktu, ponieważ w czasie palenia nie wydziela się dym, zapach czy sadza. Wkład umieszczony w palenisku jest w pełni bezpieczny i posiada wszystkie funkcje kominków ekologicznych – to produkt, który nie potrzebuje drewna, jest bezwonny i bezdymny, nie produkuje popiołu oraz sadzy. Wkład posiada zbiornik na paliwo Fanola, które zasila ogień – nie ma możliwości, aby płyn wydostał się poza pojemnik lub aby płomienie zagrażały użytkownikom.

Nowoczesne wkłady kominkowe są opatentowane i posiadają certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. Dzięki nim można zapomnieć w jednej chwili o konieczności kupowania i składowania drewna, sprzątaniu, wietrzeniu czy myciu elementów kominka. Wkłady gwarantują, że stary kominek odzyska dawny blask, będzie użyteczny, estetyczny i po prostu piękny. Może wybierać spośród kilku modeli wkładów – każdy znajdzie dla siebie idealny egzemplarz.

Podobne wpisy:
  1. Wkład do kominka
  2. Kominek z atestem
  3. Rekordowa sprzedaż kominka Frame
  4. Uniwersalny malec
  5. Podgrzewamy atmosferę
You can leave a response, or trackback from your own site.

Komentuj temat