Nowoczesne wkłady kominkowe KWLINE

KWLINE jest dynamicznie rozwijającą się marką w branży wkładów kominkowych. Oferta tego producenta charakteryzuje się różnorodnością modeli i urządzeń. Producent oferuje nowoczesne urządzenia grzewcze, takie jak wkłady kominkowe, kominki otwarte, kominki gazowe oraz ciepłe obudowy kominkowe i kominki akumulacyjne.

W trosce o najwyższą jakość produkowanych kominków firma bazuje na najwyższej jakości materiałach i nowoczesnej technologii. Zapewnia to wysoki komfort użytkowania i bezpieczeństwo obsługi.

Wkłady kominkowe firmy KWLINE to nowoczesny i wyszukany styl, w prostej formie o delikatnym wyglądzie i doskonałych parametrach grzewczych.

Wkłady wyposażone są w bezpośrednie doprowadzenie powietrza do komory spalania  z przepustnicą, szyber, regulowane nóżki,  system czystej szyby, ukryty głęboki popielnik. Cały korpus paleniska pokryty jest radiatorami (radiator zwiększa w znacznym stopniu zdolność oddawania ciepła z paleniska do pomieszczenia). Urządzenia te możemy dowolnie konfigurować. Drzwiczki mogą być otwierane na prawą lub lewą stronę. Można wybrać wkład z podwyższoną fasadą, a także dodać nowoczesną szybę z czarną ramką.

Dwustronne wkłady kominkowe typu vis-a-vis posiadają dwie naprzeciwległe szyby. Są one dostępne w kilku wariantach: dwie proste szyby lub jedne drzwi otwierane do góry (gilotyna) a drugie uchylne, lub gilotyna z dwóch stron, lub uchylna szyba z jednej strony, a z drugiej pełne drzwiczki do tylnego załadunku, które są użyteczne przy wykonywaniu załadunku z innego pomieszczenia. Dodatkowo: fasady we wkładzie dwustronnym mogą być różnej wysokości. Zaletą Kwline są szerokie możliwości konfiguracji oraz szybka adaptacja do rynkowych potrzeb.

Więcej o wkładach dwustronnych: http://www.kwline.pl/kwline-e1000d.html

Główne zalety wkładów kominkowych KWLINE: konstrukcja – stalowy korpus spawany rdzeniowo. Specjalnie skonstruowana dźwignia szybra w taki sposób, aby wystawała po zabudowie. Chromowe estetyczne wykończenia uchwytów i dźwigni. Szamot w palenisku – to sprawdzony materiał o największym stopniu akumulacji ciepła. Występuje w formie prostych elementów bez udziwnień i nietypowych kształtów. Praktyczne uchwyty do wnoszenia wkładu. Szyby we wkładach posiadają podwójne uszczelnienie. Dwie chromowe dźwignie: jedna służy do regulacji dopływu powietrza z zewnątrz, druga natomiast do dwóch kurtyn powietrznych. To wszystko zapewnia nam perfekcyjną kontrolę nad  procesem spalania. Jedną z najważniejszych zalet konstrukcji wkładów Kwline jest podwójny deflektor. Element znajdujący się nad paleniskiem wydłuża drogę spalin zwiększając sprawność kominka. Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom sprawność wkładów kominkowych Kwline wynosi ponad 80%.

Reasumując KWLINE to wkłady kominkowe o bardzo ładnej fasadzie, prostej formie, bez wystających zawiasów, wizualnie delikatnej ramie, idealnie nadające się do nowoczesnej zabudowy.

Podobne wpisy:
  1. Wkład kominkowy firmy KRATKI – ZUZIA 16 kW BS
  2. Kreatorzy kominkowej mody
  3. Łatwa modernizacja kominka
  4. Kominki Łódź – nowoczesny salon kominkowy
  5. Nowoczesny kominek Marta 9 z innowacyjną ramą szklaną
You can leave a response, or trackback from your own site.

Komentuj temat