Walczymy z komarami

Coraz cieplejsze dni skłaniają nas, by więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu a niebawem nastanie czas na grille, kolacje na werandzie lub balkonie, wieczorne pogaduszki na tarasie i inne przyjemne aspekty wiosny. Radość mogą popsuć jednak natarczywe, kąsające komary – mamy sprawdzony sposób na to, jak je skutecznie odstraszać!

Zapraszamy do zapoznania się z zestawem do aromaterapii, który idealnie sprawdza się wieczorami do odstraszania nieproszonych gości – komarów. W tej roli świetnie sprawdzają się kominki tarasowe, które nadają się do użytku poza budynkiem (również na balkonie, w loggii, werandzie, w ogrodzie itp.) wyposażone w zestaw do aromaterapii. W skład zestawu wchodzi elegancki, metalowy stojak oraz szklana miseczka na olejek. Sesja aromaterapii z olejkiem, którego nie lubią komary, to prosty przepis na to, by skutecznie się ich pozbyć i stworzyć nastrój wypełniony przyjemnym dla człowieka zapachem.

Aby pozbyć się gryzących owadów, warto skorzystać ze ściągi zapachów, które je odstraszają. Wśród atrakcyjnych dla ludzi a przykrych dla komarów olejków do aromaterapii znajdują się: olejek lawendowy, olejek tymiankowy, olejek bazyliowy, olejek citronella, olejek cedrowy, olejek kocimiętki, olejek Penny Royal, olejek eukaliptusowy, olejek z drzewa herbacianego i olejek wrotycza pospolitego.

Podobne wpisy:
  1. Fanola – ekologiczne paliwo do kominków
  2. Ekologiczne ciepło w każdym domu
  3. Podgrzewamy atmosferę
  4. Prezent ślubny – biokominek
  5. Uniwersalny malec
You can leave a response, or trackback from your own site.

Komentuj temat