Rekordowa sprzedaż kominka Frame

Z przyjemnością informujemy, że kominek ekologiczny Frame okazał się jednym z ulubionych modeli wybieranych przez Klientów. Odnotowaliśmy wzrost zainteresowania tym modelem – w ostatnim kwartale blisko co trzeci Klient  zamawiał biokominek Frame.

Kominek ekologiczny Frame to model wyjątkowo piękny – bardzo elegancki, klasyczny i estetycznie wykończony. Ten model pięknie komponuje się z każdym wnętrzem o wyrazistej aranżacji – to doskonałe podkreślenie klasyki, nowoczesności, awangardy, minimalizmu. Frame to przede wszystkim kominek dekoracyjny, który tworzy przytulny klimat, czaruje tańcem płomieni i ponadczasową elegancją.

Frame tak jak i inne kominki Chantico Fire jest w pełni ekologiczny – nie dymi, nie produkuje sadzy ani popiołu, nie wymaga komina ani drewna. Płomienie zasilane są ekologicznym paliwem Fanola, które spala się całkowicie czysto, emitując tylko parę wodną oraz neutralną dla człowieka objętość dwutlenku węgla.

Dziękujemy za zainteresowanie kominkiem Frame i polecamy go Państwa dalszej uwadze – zachęcamy także do poznania innych kominków ekologicznych marki Chantico Fire.

Podobne wpisy:
  1. Kominek z atestem
  2. Wkład do kominka
  3. Fanola – ekologiczne paliwo do kominków
  4. Ekologiczne ciepło w każdym domu
  5. Ekologiczne ciepło w każdym domu
You can leave a response, or trackback from your own site.

Komentuj temat