Ekologiczne ciepło w każdym domu

Marzysz o tym, by w chłodny wieczór zasiąść przed kominkiem, w którym płonie rozgrzewający ogień? Chciałbyś spędzać czas z rodziną w blasku płomieni, czytać przy nich i korzystać z ciepła? Od dziś posiadanie kominka jest w zasięgu Twojej ręki.

Dzięki innowacyjnej, opatentowanej technologii w każdym domu i mieszkaniu może znaleźć się nowoczesny biokominek, który nie wytwarza dymu, sadzy i popiołu, emituje za to przyjemne ciepło. Kominek zasilany jest paliwem Fanola, które powstaje z produktów rolniczych – jest więc łatwo dostępne i w każdej chwili można bez problemu uzupełnić jego zapas. Posiadając biokominek nie trzeba więc kupować drewna, brykietu i podpałki – wystarczy paliwo, które zajmuje niewiele miejsca i starcza na dużo dłużej, niż klasyczny opał.

Kominki są w pełni ekologiczne i bezpieczne dla użytkowników oraz środowiska – nie wytwarzają żadnych szkodliwych substancji, a jedynymi produktami spalania są para wodna i niewielkie ilości dwutlenku węgla, którego ilość jest podobna do tej, którą wydycha człowiek. Kominki mogą  znaleźć się w każdym mieszkaniu, ponieważ nie potrzebują przewodu kominowego – są w pełni mobilne. Dzięki temu kominkowe ciepło może zagościć w każdej sypialni, salonie, łazience, czy na tarasie – ekologiczne i atrakcyjne wizualnie źródło ogrzewania jest tym, co ucieszy Twoją rodzinę i przyniesie ulgę naturze.

Podobne wpisy:
  1. Ekologiczne ciepło w każdym domu
  2. Kominek z atestem
  3. Rekordowa sprzedaż kominka Frame
  4. Prezent ślubny – biokominek
  5. Kominki – wsparcie w mroźną zimę
You can leave a response, or trackback from your own site.

Komentuj temat